UWE-24/3-Q12NB-C
Manufacturer Name: Murata Power
  • Part Number: UWE-24/3-Q12NB-C
  • Description
    CONV DC/DC 24V 72W 3A
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about UWE-24/3-Q12NB-C Murata Power
    UWE-24/3-Q12NB-C Murata Power
    UWE-24/3-Q12NB-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UWE-24/3-Q12NB-C is described as CONV DC/DC 24V 72W 3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.