M8RX25GB4YGA
Manufacturer Name: Panasonic Industrial Automation
  • Part Number: M8RX25GB4YGA
  • Description
    MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Motors - AC, DC
  • Status:
  • More about M8RX25GB4YGA Panasonic Industrial Automation
    M8RX25GB4YGA Panasonic Industrial Automation
    M8RX25GB4YGA is manufactured by Panasonic Industrial Automation and is categorized in the Motors - AC, DC category. M8RX25GB4YGA is described as MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.