R0.25S-1224/H-R
Manufacturer Name: Recom Power
  • Part Number: R0.25S-1224/H-R
  • Description
    CONV DC/DC 0.25W 12V IN 24V OUT
  • Status:
  • More about R0.25S-1224/H-R Recom Power
    R0.25S-1224/H-R Recom Power
    R0.25S-1224/H-R is manufactured by Recom Power and is categorized in the DC/DC Converters category. R0.25S-1224/H-R is described as CONV DC/DC 0.25W 12V IN 24V OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.