TDB24ALD
Manufacturer Name: SSAC SYM
  • Part Number: TDB24ALD
  • Description
    Product Description: Off Delay Timer, 24VAC, 1-1023 Sec, DIP Switch Selectable, DPDT 10A Out, 11 Pin Circ Base
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Time Delay Relays
  • Status:
  • More about TDB24ALD SSAC SYM
    TDB24ALD SSAC SYM
    TDB24ALD is manufactured by SSAC SYM and is categorized in the Time Delay Relays category. TDB24ALD is described as Product Description: Off Delay Timer, 24VAC, 1-1023 Sec, DIP Switch Selectable, DPDT 10A Out, 11 Pin Circ Base . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.