TRB24A2X10
Manufacturer Name: SSAC SYM
  • Part Number: TRB24A2X10
  • Description
    Product Description: Off Delay Timer, 24VAC, 0.1-10 Sec Onboard Adj Delay, SPDT 10A Output, 8 Pin Octal Base
  • Status:
  • More about TRB24A2X10 SSAC SYM
    TRB24A2X10 SSAC SYM
    TRB24A2X10 is manufactured by SSAC SYM and is categorized in the Time Delay Relays category. TRB24A2X10 is described as Product Description: Off Delay Timer, 24VAC, 0.1-10 Sec Onboard Adj Delay, SPDT 10A Output, 8 Pin Octal Base . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.