SCIHP0718-1R0M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0718-1R0M
  • Description
    FIXED IND 1UH 7A 18.5 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SCIHP0718-1R0M Signal Transformer
    SCIHP0718-1R0M Signal Transformer
    SCIHP0718-1R0M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0718-1R0M is described as FIXED IND 1UH 7A 18.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.