SCIHP0718-3R3M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0718-3R3M
  • Description
    FIXED IND 3.3UH 3.25A 60.1 MOHM
  • Status:
  • More about SCIHP0718-3R3M Signal Transformer
    SCIHP0718-3R3M Signal Transformer
    SCIHP0718-3R3M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0718-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 3.25A 60.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.