SCIHP0724-2R2M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0724-2R2M
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP0724-2R2M Signal Transformer
    SCIHP0724-2R2M Signal Transformer
    SCIHP0724-2R2M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0724-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.