SCIHP0730-1R0M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0730-1R0M
  • Description
    FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP0730-1R0M Signal Transformer
    SCIHP0730-1R0M Signal Transformer
    SCIHP0730-1R0M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0730-1R0M is described as FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.