SCIHP0730-2R2M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0730-2R2M
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SCIHP0730-2R2M Signal Transformer
    SCIHP0730-2R2M Signal Transformer
    SCIHP0730-2R2M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0730-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.