SCIHP0730-4R7M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0730-4R7M
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP0730-4R7M Signal Transformer
    SCIHP0730-4R7M Signal Transformer
    SCIHP0730-4R7M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0730-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.