SCIHP0735-220M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP0735-220M
  • Description
    FIXED IND 22UH 2A 230 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP0735-220M Signal Transformer
    SCIHP0735-220M Signal Transformer
    SCIHP0735-220M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0735-220M is described as FIXED IND 22UH 2A 230 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.