SCIHP1040-100M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1040-100M
  • Description
    FIXED IND 10UH 5A 42 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1040-100M Signal Transformer
    SCIHP1040-100M Signal Transformer
    SCIHP1040-100M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1040-100M is described as FIXED IND 10UH 5A 42 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.