SCIHP1040-2R5M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1040-2R5M
  • Description
    FIXED IND 2.5UH 12A 9.5 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1040-2R5M Signal Transformer
    SCIHP1040-2R5M Signal Transformer
    SCIHP1040-2R5M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1040-2R5M is described as FIXED IND 2.5UH 12A 9.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.