SCIHP1040-8R2M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1040-8R2M
  • Description
    FIXED IND 8.2UH 7A 31 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1040-8R2M Signal Transformer
    SCIHP1040-8R2M Signal Transformer
    SCIHP1040-8R2M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1040-8R2M is described as FIXED IND 8.2UH 7A 31 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.