SCIHP1338-2R2M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1338-2R2M
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 16A 8 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1338-2R2M Signal Transformer
    SCIHP1338-2R2M Signal Transformer
    SCIHP1338-2R2M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1338-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 16A 8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.