SCIHP1338-4R7M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1338-4R7M
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1338-4R7M Signal Transformer
    SCIHP1338-4R7M Signal Transformer
    SCIHP1338-4R7M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1338-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.