SCIHP1350-5R6M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1350-5R6M
  • Description
    FIXED IND 5.6UH 10.5A 17.6 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SCIHP1350-5R6M Signal Transformer
    SCIHP1350-5R6M Signal Transformer
    SCIHP1350-5R6M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1350-5R6M is described as FIXED IND 5.6UH 10.5A 17.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.