SCIHP1367-100M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1367-100M
  • Description
    FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1367-100M Signal Transformer
    SCIHP1367-100M Signal Transformer
    SCIHP1367-100M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1367-100M is described as FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.