SCIHP1367-3R3M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1367-3R3M
  • Description
    FIXED IND 3.3UH 15A 6.8 MOHM SMD
  • Status:
  • More about SCIHP1367-3R3M Signal Transformer
    SCIHP1367-3R3M Signal Transformer
    SCIHP1367-3R3M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1367-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 15A 6.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.