SCIHP1367-4R7M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1367-4R7M
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 13.5A 11.2 MOHM
  • Status:
  • More about SCIHP1367-4R7M Signal Transformer
    SCIHP1367-4R7M Signal Transformer
    SCIHP1367-4R7M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1367-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 13.5A 11.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.