SCIHP1367-6R8M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1367-6R8M
  • Description
    FIXED IND 6.8UH 11.5A 14.9 MOHM
  • Status:
  • More about SCIHP1367-6R8M Signal Transformer
    SCIHP1367-6R8M Signal Transformer
    SCIHP1367-6R8M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1367-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 11.5A 14.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.