SCIHP1367-8R2M
Manufacturer Name: Signal Transformer
  • Part Number: SCIHP1367-8R2M
  • Description
    FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM
  • Status:
  • More about SCIHP1367-8R2M Signal Transformer
    SCIHP1367-8R2M Signal Transformer
    SCIHP1367-8R2M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP1367-8R2M is described as FIXED IND 8.2UH 10.5A 16.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.