PCMB104E-4R7MS
Manufacturer Name: Susumu
  • Part Number: PCMB104E-4R7MS
  • Description
    FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104E-4R7MS Susumu
    PCMB104E-4R7MS Susumu
    PCMB104E-4R7MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104E-4R7MS is described as FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.