PCMC053T-2R2MN
Manufacturer Name: Susumu
  • Part Number: PCMC053T-2R2MN
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC053T-2R2MN is described as FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.