PCMC063T-1R2MN
Manufacturer Name: Susumu
  • Part Number: PCMC063T-1R2MN
  • Description
    FIXED IND 1.2UH 10A 12 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-1R2MN Susumu
    PCMC063T-1R2MN Susumu
    PCMC063T-1R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-1R2MN is described as FIXED IND 1.2UH 10A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.