PCMC135T-2R2MF
Manufacturer Name: Susumu
  • Part Number: PCMC135T-2R2MF
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.