PCMC135T-3R3MF
Manufacturer Name: Susumu
  • Part Number: PCMC135T-3R3MF
  • Description
    FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC135T-3R3MF Susumu
    PCMC135T-3R3MF Susumu
    PCMC135T-3R3MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-3R3MF is described as FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.