RLF7030T-1R0N6R4
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: RLF7030T-1R0N6R4
  • Description
    FIXED IND 1UH 6.4A 7.3 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 110842
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLF7030T-1R0N6R4 TDK
    RLF7030T-1R0N6R4 TDK
    RLF7030T-1R0N6R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. RLF7030T-1R0N6R4 is described as FIXED IND 1UH 6.4A 7.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.