RLF7030T-1R5N6R1
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: RLF7030T-1R5N6R1
  • Description
    FIXED IND 1.5UH 6.1A 8 MOHM SMD
  • Status:
  • Available: 52631
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLF7030T-1R5N6R1 TDK
    RLF7030T-1R5N6R1 TDK
    RLF7030T-1R5N6R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. RLF7030T-1R5N6R1 is described as FIXED IND 1.5UH 6.1A 8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.