RLF7030T-2R2M5R4
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: RLF7030T-2R2M5R4
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 5.4A 10 MOHM SMD
  • Status:
  • Available: 69541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLF7030T-2R2M5R4 TDK
    RLF7030T-2R2M5R4 TDK
    RLF7030T-2R2M5R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. RLF7030T-2R2M5R4 is described as FIXED IND 2.2UH 5.4A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.