RLF7030T-3R3M4R1
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: RLF7030T-3R3M4R1
  • Description
    FIXED IND 3.3UH 4.1A 17.4 MOHM
  • Status:
  • Available: 109537
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLF7030T-3R3M4R1 TDK
    RLF7030T-3R3M4R1 TDK
    RLF7030T-3R3M4R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. RLF7030T-3R3M4R1 is described as FIXED IND 3.3UH 4.1A 17.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.