RLF7030T-6R8M2R8
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: RLF7030T-6R8M2R8
  • Description
    FIXED IND 6.8UH 2.8A 37.3 MOHM
  • Status:
  • Available: 31522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RLF7030T-6R8M2R8 TDK
    RLF7030T-6R8M2R8 TDK
    RLF7030T-6R8M2R8 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. RLF7030T-6R8M2R8 is described as FIXED IND 6.8UH 2.8A 37.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.