SL1215-150K3R3-PF
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SL1215-150K3R3-PF
  • Description
    FIXED IND 15UH 3.3A 22 MOHM TH
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SL1215-150K3R3-PF TDK
    SL1215-150K3R3-PF TDK
    SL1215-150K3R3-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SL1215-150K3R3-PF is described as FIXED IND 15UH 3.3A 22 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.