SL1215-680K1R8-PF
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SL1215-680K1R8-PF
  • Description
    FIXED IND 68UH 1.8A 73 MOHM TH
  • Status:
  • Available: 343
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SL1215-680K1R8-PF TDK
    SL1215-680K1R8-PF TDK
    SL1215-680K1R8-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SL1215-680K1R8-PF is described as FIXED IND 68UH 1.8A 73 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.