SL1720-151K2R1-PF
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SL1720-151K2R1-PF
  • Description
    FIXED IND 150UH 2.1A 100 MOHM TH
  • Status:
  • Available: 314
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SL1720-151K2R1-PF TDK
    SL1720-151K2R1-PF TDK
    SL1720-151K2R1-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SL1720-151K2R1-PF is described as FIXED IND 150UH 2.1A 100 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.