SL1720-331K1R5-PF
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SL1720-331K1R5-PF
  • Description
    FIXED IND 330UH 1.5A 180 MOHM TH
  • Status:
  • Available: 218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SL1720-331K1R5-PF TDK
    SL1720-331K1R5-PF TDK
    SL1720-331K1R5-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SL1720-331K1R5-PF is described as FIXED IND 330UH 1.5A 180 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.