SL1923-681K1R3-PF
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SL1923-681K1R3-PF
  • Description
    FIXED IND 680UH 1.3A 290 MOHM TH
  • Status:
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SL1923-681K1R3-PF TDK
    SL1923-681K1R3-PF TDK
    SL1923-681K1R3-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SL1923-681K1R3-PF is described as FIXED IND 680UH 1.3A 290 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.