SLF10145T-100M2R5
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SLF10145T-100M2R5
  • Description
    FIXED IND 10UH 2.5A 43.7 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 381
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SLF10145T-100M2R5 TDK
    SLF10145T-100M2R5 TDK
    SLF10145T-100M2R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SLF10145T-100M2R5 is described as FIXED IND 10UH 2.5A 43.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.