SLF10145T-220M1R9
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SLF10145T-220M1R9
  • Description
    FIXED IND 22UH 1.9A 59.1 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SLF10145T-220M1R9 TDK
    SLF10145T-220M1R9 TDK
    SLF10145T-220M1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SLF10145T-220M1R9 is described as FIXED IND 22UH 1.9A 59.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.