SLF10145T-470M1R4
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SLF10145T-470M1R4
  • Description
    FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SLF10145T-470M1R4 TDK
    SLF10145T-470M1R4 TDK
    SLF10145T-470M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SLF10145T-470M1R4 is described as FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.