SPM3015T-2R2M-CA02
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SPM3015T-2R2M-CA02
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 2.6A 97.4 MOHM
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SPM3015T-2R2M-CA02 TDK
    SPM3015T-2R2M-CA02 TDK
    SPM3015T-2R2M-CA02 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SPM3015T-2R2M-CA02 is described as FIXED IND 2.2UH 2.6A 97.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.