SPM3020T-1R0M-CA02
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: SPM3020T-1R0M-CA02
  • Description
    FIXED IND 1UH 3.8A 42.2 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SPM3020T-1R0M-CA02 TDK
    SPM3020T-1R0M-CA02 TDK
    SPM3020T-1R0M-CA02 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. SPM3020T-1R0M-CA02 is described as FIXED IND 1UH 3.8A 42.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.