VLF252015MT-2R2M
Manufacturer Name: TDK
  • Part Number: VLF252015MT-2R2M
  • Description
    FIXED IND 2.2UH 2.1A 70 MOHM SMD
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252015MT-2R2M TDK
    VLF252015MT-2R2M TDK
    VLF252015MT-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 2.1A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.