PFE500F48T
PFE500F48T
1 match, viewing page 1 of 1
Filters
All Manufacturer
TDK-Lambda
All Manufacturer
TDK-Lambda
EU ROHS
China RoHs
Reach compliant
PFE500F48/T
Mfr. Part:
PFE500F48/T
Manufacturer:
Status:
Description:
AC/DC CONVERTER 48V 10.5A 500W