LWD-30-0512
Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Part Number: LWD-30-0512
  • Description
    AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • More about LWD-30-0512 TDK-Lambda
    LWD-30-0512 TDK-Lambda
    LWD-30-0512 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the AC-DC Converters category. LWD-30-0512 is described as AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W. Perfect Parts is a supplier of Power Management Modules and other Semiconductors.