IB048E096T48N1-00
Manufacturer Name: Vicor Corp
  • Part Number: IB048E096T48N1-00
  • Description
    IBC MODULE 9.6V 48A 450W
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IB048E096T48N1-00 Vicor Corp
    IB048E096T48N1-00 Vicor Corp
    IB048E096T48N1-00 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. IB048E096T48N1-00 is described as IBC MODULE 9.6V 48A 450W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.