MSS15-2403
Manufacturer Name: Volgen America - Kaga Elect
  • Part Number: MSS15-2403
  • Description
    POWER SUPPLY DC/DC 15W 3.3V 3.5A
  • Manufacturer Package Description:
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about MSS15-2403 Volgen America - Kaga Elect
    MSS15-2403 Volgen America - Kaga Elect
    MSS15-2403 is manufactured by Volgen America - Kaga Elect and is categorized in the DC/DC Converters category. MSS15-2403 is described as POWER SUPPLY DC/DC 15W 3.3V 3.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.