155210-6302-RB 3M
  • Available: 513
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 155210-6302-RB 3M
    155210-6302-RB 3M
    155210-6302-RB is manufactured by 3M and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 155210-6302-RB is described as CONN HEADER 2MM 10POS VERT .112". Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"