8F68-AAG105-0.20 3M
  • Part Number: 8F68-AAG105-0.20
  • Manufacturer Name: 3M
  • Description: CABLE TWINAX MINISAS 68POS .2M
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • Available: 110
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 8F68-AAG105-0.20 3M
    8F68-AAG105-0.20 3M
    8F68-AAG105-0.20 is manufactured by 3M and is categorized in the Pluggable Cables category. 8F68-AAG105-0.20 is described as CABLE TWINAX MINISAS 68POS .2M. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by 3M
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT